Fujiyama Hakkında

Firmamızın öncelikli olarak benimsediği kalite politikası; kalite anlayış ve arayışının zamana göre değişen insan ihtiyaç ve taleplerine göre sonsuz olduğudur. Bu bakımdan üretimde kaliteyi gittikçe artırarak, satış sonrası servis hizmetini geniş servis ağıyla destekleyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktır.

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Ersel Isıtma Enerji Sistemleri Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1974 yılında kurularak, 1990 yılına kadar bütan gazlı katmer sacı, elektrikli fırın, mangal ve radyan ısıtıcı üretimiyle uğraştı.

1991 yılında ise bahsedilen bu ürünlerin imalatını büyük ölçüde bırakarak, Doğalgazlı ısıtıcı ve ekipmanları üretmeye başladı.

Aradan geçen yıllar içersinde bizler doğalgaz ısıtıcı sektöründe kalite, satış sonrası servis hizmeti, satıcı bayi ve fabrika desteğiyle müşteri beğenisini kazanan ürünlerimizde ki “Fujiyama” markasının ülkemiz içerisinde marka olduğunu görmenin sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Firmamızın başlangıçtan bu güne kadarki hedefi, bireysel ısıtma araç ve gereçleri üretiminde uzmanlaşarak bu konuda kaliteli ürünler üretmektir. Buna paralel olarak sadece çesitli tip ve kapasitelerde doğalgaz ısıtıcıları üretmektedir. 

Üretimin çesitli safhalarında kullanılan gaz analiz cihazı, flow meter (Gaz tüketim değerinin sabit bir değere ayarlanmasında kullanılan debimetre), gaz kaçak kontrol cihazı ve diğer üniversal test cihazlarıyla, üretimin her safhası bir kalite kontrol laboratuarıdır. Ve böylece cihazların gerekli bütün test ve kontrolleri nihai tüketiciye ulaşmadan titizlikle yapılmaktadır. Gerek üretimde gerekse satış sonrası verilmesi gereken hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti ön sıradadır. 

Cihazlar, imalatın bütün aşamalarında Avrupa standartlarına göre üretilmiş olup, CE sertifikasına sahiptir. 

Bizim firmamızın öncelikli olarak benimsediği kalite politikası; kalite anlayış ve arayışının zamana göre değişen insan ihtiyaç ve taleplerine göre sonsuz olduğudur. Bu bakımdan üretimde kaliteyi gittikçe artırarak, satış sonrası servis hizmetini geniş servis ağıyla destekleyerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktır.